Te koop aangeboden een zeer goed onderhouden monumentaal beleggingspand gelegen op een toplocatie in het centrum van Alkmaar. Het geheel is momenteel volledig verhuurd en in gebruik als hotel met restaurant.
Het pand is gelegen op een uitstekende locatie aan het water met zicht op de gracht en het tegenovergelegen kanaal. Op slechts een steenworp afstand bevinden zich onder andere parkeergarage De Karperton, het Waagplein (horecahart Alkmaar en locatie voor de wekelijkse kaasmarkt), winkelcentrum Arcade en de overdekte Dagmarkt Alkmaar.
Het object bestaat uit een zestal moderne hotelkamers/woonstudio’s met allen eigen toilet- en badkamer voorzieningen. De zes kamers zijn verdeeld over 3 verdiepingen en zijn van verschillende oppervlakten.
PACHTSITUATIE / MOGELIJKHEID OVERNAME INVENTARIS
Er is momenteel tevens sprake van een pachtsituatie aangaande de goodwill en inventaris van de volgende ondernemingen:
Hotel Alkmaer ( Pieterstraat 1, 1e en 2e verdieping )
Restaurant Alkmaer ( Pieterstraat 1, BG)
Hotel Pakhuys ( Pieterstraat 3) en Receptie Hotel Pakhuys ( Peperstraat 1).
In overleg kan het eigendom van deze inventaris inclusief het verpachtrecht tegen nader overeen te komen vergoeding worden overgedragen.
|